News

Rozhovor pre Empire Magazín

29. července 2011 v 19:00 | Angie*

Ginny Weasley v Harry Potterovi a Kámen Mudrců. Ginny Weasley v Harry Potterovi a Tajemná komnata. Ginny Weasley v Harry Potterovi a Vězeň z Azkabanu. Ginny Weasley v Harry Potterovi a.. No však vy víte. K dnešnímu dni je filmografie Bonnie Wright ovládána čarodějem s kulaatými brýlemi a obřím pytlem pěnez. Ale s Harry Potterem a Relikvie Smrti - část 2 je dívka, která si přivolala Harryho srdce, připravena pohnout se dál. Ale kam přesně?Zpátky do školy jak se zdá. Tentokrát je však předmětem film a ne magie, protože Londýnská univerzita umění je svět mimo Bradavice.


"Učila jsem se ze svých zkušeností jako herečka a začla jsem přemýšlet: 'Sakra, proč bych tohle nemohla dělat po zbytek svého života?" říká teď 20ti letá Wright. "Studujeme každý termín a různé žánry, děláme dokumenty a 16mm filmy. Ale skvělá věc je, když věnujete spoustu času do vaši vlastní věci."

Rozhovor s Bonnie 2

18. srpna 2010 v 15:10 | LaDy_BoOn*
wright-daily.blog.cz
Dostala jsi nějaké informace o tom, co se stane tvé postavě?
Vůbec žádné. Myslím, že tak to je nejlepší.

Jak by jsi chtěla, aby tvoje postava dopadla?
Ráda bych jí viděla, že se připojí k Harrymu v bitvě proti Voldemortovi. Myslím, že do té bitvy by neměl jít sám.

Těšíš se na svůj filmový polibek s Harrym v dalším díle?
Když jsem o tom polibku četla, byla jsem tím překvapená, nečekala jsem to. Ale předpokládám, že poznám, jaký to je pocit, až uvidím na plátně Katie a Dana v tomto filmu.

Byla jsi ten den na place, když se to natáčelo?
Byla, ale natáčelo se na uzavřené scéně, takže se pozorovat nedalo.

Dívaš se ráda na ty filmy?
Jo, ale myslím, že ne vždy pohled na sebe na plátně snesete. Když jsem začínala, bylo mi devět, takže koukání na první filmy, připadá mi to, jako bych to nebyla já. Ale je zajímavé pozorovat, jak se každý změnil a jak se vztah mezi námi vyvíjí.

Proč jsi o tu roli usilovala?
Můj bratr ty knihy četl a řekl mi, že mu připomínám postavu Ginny Weasleyové, ale já o tom vůbec nic nevěděla. Pak jsem slyšela, že pořádají na tu roli konkurzy a on mi řekl, že bych to měla jít zkusit. Nikdy jsem si neuvědomila, jak velkými se ty filmy stanou. Myslím, že nikdo z nás si to neuměl představit.

Bonnie o svojej plachosti

18. srpna 2010 v 15:09 | LaDy_BoOn*

wright-daily.blog.cz
Bonnie Wright uznává, že když se natáčel první díl Harryho Pottera (2001), byla dost plachá a ostýchavá, ale že následující díly byly už v pohodě; vysvětluje:
"Vyrostli jsme v těch filmech společně, hodně jsme si na sebe zvykli."

ph.net

Bonnie o HP7

18. srpna 2010 v 15:05 | LaDy_BoOn*
wright-daily.blog.cz
Bonnie Wright tvrdí, že není nervózní z toho, co by se mělo stát v Deathly Hallows, ačkoli Rowlingová už prozradila, že dvě z hlavních postav zemřou. To samozřejmě vedlo k vzrušeným spekulacím fanoušků a sázkařů.
"Myslím, že ať se stane cokoli, bude to pro každého dobrodružství," tvrdí.
"Lidé se oprávněně obávají, že jejich postava zemře, ale - je to poslední kniha a každá postava měla v té knize svůj smysl, úkol, ke kterému směřovala."

Zdroj: ph.net

Rozhovor s Bonnie

18. srpna 2010 v 13:49 | LaDy_BoOn*
wright-daily.blog.cz
V článku nájdete rozhovor z Bonnie ktorý sa objavil v časopise "SheKnows"
 
 

Reklama