Rozhovor pre Empire Magazín

29. července 2011 v 19:00 | Angie* |  News

Ginny Weasley v Harry Potterovi a Kámen Mudrců. Ginny Weasley v Harry Potterovi a Tajemná komnata. Ginny Weasley v Harry Potterovi a Vězeň z Azkabanu. Ginny Weasley v Harry Potterovi a.. No však vy víte. K dnešnímu dni je filmografie Bonnie Wright ovládána čarodějem s kulaatými brýlemi a obřím pytlem pěnez. Ale s Harry Potterem a Relikvie Smrti - část 2 je dívka, která si přivolala Harryho srdce, připravena pohnout se dál. Ale kam přesně?Zpátky do školy jak se zdá. Tentokrát je však předmětem film a ne magie, protože Londýnská univerzita umění je svět mimo Bradavice.


"Učila jsem se ze svých zkušeností jako herečka a začla jsem přemýšlet: 'Sakra, proč bych tohle nemohla dělat po zbytek svého života?" říká teď 20ti letá Wright. "Studujeme každý termín a různé žánry, děláme dokumenty a 16mm filmy. Ale skvělá věc je, když věnujete spoustu času do vaši vlastní věci."


Wright se taky zaměřuje na kombinaci její univerzitního života s některými filmy, kde nebude označována jmény "Ginny" nebo "Weasley". Nebo když na to přijde tak "Harry" a "Potter". První na řadě je Geography Of The Hapless Heart (jeden z pěti krátkých filmů), který je už hotový. Taky vyrazila do Indonésie, kde začíná pracovat na novém filmu, The Philosophers.

"Je to americký film na mezinárodní škole v Jakartě, v podstatě drama, které se ke konci mění v psychologický thiller," vysvětluje. "Je to poslední filozofická třída střední školy a mají velmi zvráceného učitele, který představuje hodiny na základě myšlenkových experimentů. Jeho nápad je když se nukleární bomba chystá vybuchnout a je zde bunkr, který je určen pouze pro deset lidí. A nás je 21, včetně něho. Takže v podstatě jsou přátelé proti sobě a jsou velmi testováni při tom, kdo koho vybere."

Ale ještě před tím, přichází poslední sbohem s Potterem. Přiměřeně dost, Bonniin poslední den natáčení byl součástí poslední scény - natáčela na stejném místě, nádraží King's Cross, kde byl její první den před více než deseti lety..

"Bylo to pro mě velmi podivné končit zde, protože zde jsem samozřejmě začínala," říká. "Tady je dokonce mladá holčička, která hraje Lily Potterovou, která je stejně stará jako když já jsem začínala. A já jsem vypadala starší! Tak to bylo neskutečné a tak nějak úžasné jít do celého kruhu..."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Mata    [greenedaily] Mata [greenedaily] | Web | 29. července 2011 v 19:06 | Reagovat

Jasne, že som spoznala. :D Hlavne podľa designu, pretože v tomto si vážne originálna, to sa nedá tak ľahko prehliadnuť. :D A potom mi ešte trochu pomohla prezývka. :D

2 Mata    [greenedaily] Mata [greenedaily] | Web | 29. července 2011 v 19:20 | Reagovat

No náhodou mne sa páči! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama